Firma Pipistrello sp. z o.o. znana jest na rynku artykułów dla dzieci i młodzieży od 2006 r. Wprowadzając produkty na rodzimy rynek bierzemy pod uwagę przede wszystkim upodobania dzieci oraz opinie rodziców.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem niżej wymienionych firm na terenie Polski. Wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą bezpośrednio od producentów, są objęte gwarancją i posiadają prawnie wymagane certyfikaty i atesty dotyczące bezpieczeństwa.

 

Marki, które dystrybuujemy na naszym rynku to:

THE ORB FACTORY Są to mozaiki wyklejane i magnetyczne, pluszowe rękodzieła, zestawy do tworzenia biżuterii dziecięcej i młodzieżowej oraz ozdoby do pokoju, takie jak np. szkatułki. Dzięki tym produktom dzieci rozwijają swoje zdolności manualne oraz kreatywne.

PIXELBAGS To połączenie formy użytkowej z zabawą w kreatywność. Na torbach, plecakach, piórnikach, kosmetyczkach, portfelach, saszetkach oraz etui z silikonowym panelem układamy wzory według własnych pomysłów za pomocą kolorowych kwadracików – pixeli.

HOG WILD To pistolety Power Popper bez cyngla z miękkimi piłeczkami oraz seria małych strzelaczy Popper. Nawet po trafieniu piłeczkami w szklany przedmiot ten nie rozbije się, a dziecko nie zrobi sobie krzywdy. Zabawka, stworzona z myślą o bezpieczeństwie dziecka, jest idealna do zabawy na podwórku, na placu zabaw lub w domu.

DREAM MOVER Automatyczna kołyska to idealne rozwiązanie dla par, które właśnie zostały rodzicami! Na kołysce należy postawić wózek, nosidełko lub gondolę z dzieckiem, następnie włączyć urządzenie, które poprzez jednostajny ruch w tył i przód będzie samo kołysać dziecko. Opieka nad małym dzieckiem wymaga wiele cierpliwości, dlatego Dream Mover jest niezastąpioną pomocą.

RAZBABY Są to smoczki, które przy upadku chowają się w specjalną otoczkę, chroniącą je przed zabrudzeniem. Dostępny w kilkunastu wzorach i kolorach.

 

Dane firmy :

Pipistrello sp. z o.o.

Pieńków 80C

05-152 Czosnów

adres magazynu:

ul.Rolnicza 138B ( wjazd od Chopina)

05-092 Łomianki

NIP : 5311694036

KRS: 0000607713

Numer konta bankowego : 93 2490 0005 0000 4520 5296 8493

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 502 552 787.