Tornister w zieloną kratkę

PXB-22-D07

Nowy

Tornister z panelem silikonowym.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Tornister z panelem wymiarach 40 x 22 punktów do układania wzorów z silikonowych pikseli. Panel silikonowy jest to specjalna powierzchnia,na której za pomocą silikonowych pixelowych klocków można układać niepowtarzalne wzory,które nadają produktowi wyjątkowy charakter .Pokryty pikselami panel plecaka jest giętki i niezwykle trwały. Piksele bardzo dobrze trzymają się powierzchni, przez co są odporne na codzienne użytkowanie produktu

Tornister wykonany jest z wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dla wygody użytkowania, tornister ma ergonomiczny kształt i specjalnie wykonany tył który spełnia wysokie wymagania plecaka dla dzieci. Paski są wyściełane i regulowane a uchwyt usztywniony . Dla bardziej komfortowego użytkowania można również użyć regulowanego paska na klatce piersiowej z zamkiem lub pasek stabilizujący do mocowania torby na uchwycie walizki.

Wewnątrz znajduje się duża kieszeni która mieści zeszyty i książki formatu A4. W przedniej kieszonce można powkładać długopisy i ołówki, jest miejsce na telefon,oraz na lunczbox.

Gumowa powierzchnia antypożlizgowa ułatwia stabiloność plecaka, i powoduje ,że spód jego się nie brudzi

Wraz z plecakiem otrzymasz zestaw ok. 200 pikseli .

Wymiary (szer. × wys. × głęb. cm) 37 × 28 × 20 .

Waga : 880 g

Rozmiar pixeli : S

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Tornister w zieloną kratkę

Tornister w zieloną kratkę

Tornister z panelem silikonowym.

Napisz opinię