Figurka 3D Dinozaur T-Rex

38040

Nowy

Zestaw kreatywny do wykonania figirki dinozaura z samoschnącej masy plastycznej

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dinozaur T-REX/Figurka 3D z masą POP-ART

Zestaw zawiera:

- figurkę/rzeźbę 3D

- 5 x 50g masy plastycznej POP-ART w strunowych torebkach (4 kolory)

- plastikowe narzędzie do rzeźbienia

- szablon na grzbiet i łapy dinozaura

-kły dinozaura

- instrukcję obrazkową

Sposób przygotowania:

Złóż figurkę 3D. Porcję masy plastycznej POP-ART ugniataj przez chwilę w dłoniach. Nowe odcienie uzyskasz łącząc kolorową masę wg instrukcji obrazkowej. Gotową masą oklej figurkę. Następnie na grzbiet i łapy dinozaura nałóż szablon. Możesz delikatnie docisnąć go gąbką (gąbki nie ma w zestawie). Oklej szablon kolejną warstwą masy. Użyj narzędzia rzeźbiarskiego do ukształtowania wypustek lub wzorów na ciele dinozaura, które dodadzą T-Rexowi indywidualnego charakteru. Delikatnie umieść kły dinozaura w jego paszczy. Pozostaw do wyschnięcia na 24 godz. Bądź kreatywny i baw się dobrze!

Dodatkowe wskazówki:

Przed zabawą umyj i wysusz ręce. Jeśli czujesz, że masa Pop-Art jest za sucha spryskaj ją niewielką ilością wody (w zestawie nie ma spryskiwacza). Masę przechowuj w szczelnie zamkniętej torebce i nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Ostrzeżenia! Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na zawartość małych elementów. Istniej ryzyko zadławienia. Uwaga: Należy unikać długotrwałego kontaktu masy POP-ART z tkaninami/dywanem/wykładziną- może nastąpić ich zabarwienie. W takim wypadku usuń jak najszybciej masę z tkanin. Masa Pop-art jest bezpieczna dla zdrowia i nietoksyczna, ale służy do zabawy, nie nadaje się do konsumpcji. Wyschniętą masę POP-ART wytrzesz lub zmyjesz z powierzchni ciepłą wodą.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Figurka 3D Dinozaur T-Rex

Figurka 3D Dinozaur T-Rex

Zestaw kreatywny do wykonania figirki dinozaura z samoschnącej masy plastycznej

Napisz opinię